Marató de combos

Durant quatre dies, entre el 18 i el 21 de gener, més de 30 formacions integrades per estudiants de Jazz i Música Moderna de l’Escola ompliran de música la Sala 4.  

La Marató de Combos, que arriba així a la setena edició, torna per reunir en un programa conjunt tota la diversitat de formacions i estils musicals que tenen cabuda en els itineraris de Jazz i Música Moderna. Aquest any és també un desig de recuperar la música en viu després d’un parèntesi forçat. 

L’entrada és gratuïta, amb aforament restringit. 

  • Accés lliure per als membres de la comunitat ESMUC
  • Reserva prèvia per al públic extern, mitjançant els enllaços corresponents

Calendari i horaris

Dilluns 18
Hora Combo Professorat  
11:00 Neo Soul Xavier Ibáñez Reserva públic extern
12:00 Clifford Brown Francesc Capella Reserva públic extern
13:00 Bossa Nova Francesc Capella Reserva públic extern
14:00 Steps Ahead Xavier Ibáñez Reserva públic extern
15:00 Erasmus John DuBuclet Reserva públic extern
16:00 Jimmy Giuffre Lluc Casares Reserva públic extern
18:00 Triphasic Gary Willis Reserva públic extern

 

Dimarts 19
Hora Combo Professorat  
09:00 Jazz Flamenc Pep Pérez Cucurella Reserva públic extern
10:00 Billy Joel Pep Pérez Cucurella Reserva públic extern
11:00 Jazz Secundaris Dani Forcada Reserva públic extern
12:00 Bill Evans Joan Monné Reserva públic extern
13:00 Michael Brecker Joan Monné Reserva públic extern
14:00 MM1 Ignasi Zamora Reserva públic extern
15:00 Timba Ignasi Zamora Reserva públic extern
16:00 The Soulquarians Ignasi Zamora Reserva públic extern
17:00 Tower of Power Ignasi Zamora Reserva públic extern
18:00 Chet Baker Joan Díaz Reserva públic extern

 

Dimecres 20
Hora Combo Professorat  
10:00 Horace Siver Horacio Fumero Reserva públic extern
11:00 Thelonious Monk Joan Monné Reserva públic extern
12:00 Miles Davis Joan Monné Reserva públic extern
14:00 Estàndards i Bebop 1B Eladio Reinón Reserva públic extern
15:00 Estàndards i Bebop 1A Eladio Reinón Reserva públic extern
16:00 Hardbop Eladio Reinón Reserva públic extern
17:00 Cor Latin Eduardo Tancredi Reserva públic extern
18:00 Combo Salsa Eduardo Tancredi Reserva públic extern

 

Dijous 21
Hora Combo Professorat  
10:00 Avishai Cohen/Triveni Dani Pérez Reserva públic extern
11:00 Ola Kvernberg Trio Apel·les Carod Reserva públic extern
12:00 Keith Jarrett Néstor Giménez Reserva públic extern
13:00 Free Néstor Giménez Reserva públic extern
16:00 Combo Afrolatin Dani Forcada Reserva públic extern
17:00 Pianistes Lluís Vidal Reserva públic extern