Directori

    Despatx
Direcció
Núria Sempere Directora general B115
Melissa Mercadal Directora acadèmica.
Recerca, Innovació i Formació
B113
Rolf Baecker Cap d'estudis B112
Josep Baucells Secretari acadèmic B111
Elisenda Gutés Secretaria de direcció B116
Caps de departament
David Albet Música clàssica i contemporània (orquestral) B206
Adolf Pla Música clàssica i contemporània (no orquestral) B206
Xavier Blanch Música antiga B208
Joan Sanmartí Jazz i música moderna B210
Joan Asensio Música tradicional B211
Ignasi Gómez Pedagogia B213
Joaquim Rabaseda Musicologia B214
Eduard Resina Teoria, composició i direcció B216
Àlex Barrachina Sonologia B215
Imma Grimalt Producció i gestió B215
Gestió acadèmica
Josep Baucells Secretari acadèmic - Responsable de l'àrea B111
Gemma Gascon Secretaria acadèmica - Programes de mobilitat, Alumni B104
Margarida López Secretaria acadèmica B117
Estefania Sánchez Secretaria acadèmica B117
Carme Sediles Secretaria acadèmica B117
Cristina Sánchez Secretaria acadèmica - Reserva d'espais B103
Marta Buxadera Secretaria acadèmica  B117
Maria Franch Secretaria acadèmica - Postgraus, Formació continuada B104
Inma Pozo Secretaria acadèmica B117
Asha Lal  Secretaria departaments B209
Juanjo Rubio Secretaria departaments B209
Sònia Hunault Secretaria departaments B205
Serveis
Comunicació i Difusió: Biblioteca, Publicacions i Comunicació
Montse Urpí Comunicació i Difusió - Responsable de l'àrea B224
Laia Castellvell Biblioteca B223
Roser Marfany Biblioteca B223
Inmaculada Tortosa Biblioteca B223
Ana María Arango Biblioteca B223
Carolina Pedrero Biblioteca Biblioteca
Rosa Tamarit Publicacions B205
Antonio Álvarez Comunicació B207
Parc d'instruments
Antoni Flotats Parc d'instruments - Responsable de l'àrea B201
Òscar Ibars Parc d'instruments B204
Oficina d'audiovisuals
Adrián García Oficina d'audiovisuals B122
Sixto Càmara Oficina d'audiovisuals B122
Producció
Diana Riera Producció - Responsable de l'àrea B105
Paqui Feria Producció B105
Recursos Econòmics
Elisabet Mariné Recursos Econòmics - Responsable de l'àrea B203
Denis García Recursos Econòmics B203
Clara Jiménez Recursos Econòmics B203
Recursos Humans
Pere Carreras Recursos Humans - Responsable de l'àrea B217
Mònica Bayo Recursos Humans B218
Anna Toll Recursos Humans B218
Gisela Garcia Recursos Humans B220
Informàtica
Ricard Albert Informàtica - Responsable de l'àrea B106
Pau Ventura Informàtica B107
René Lluelles Informàtica B107
Manteniment i serveis generals
Pedro Ruiz Manteniment i serveis generals B103
Gemma del Fresno Recepció B101
Òscar Roig Bidell B104
Soraya Miras Bidell B104